Het bestuur

Rien van Drongelen
Voorzitter: o.a. verantwoordelijk voor contacten met gemeente en zusterorganisaties
E-mailadres:voorzitter@oshhoorn.nl

Jan Haring
Vice voorzitter. o.a. verantwoordelijk voor de Wintersfeerverlichting
E-mailadres: jan@oshhoorn.nl
Motto: ‘Versterking van de aantrekkingskracht van de binnenstad prioriteit nr. 1!’

Edwin Sinnige
Secretaris. Naast het voeren van het secretariaat o.a. verantwoordelijk voor de contacten met de gemeente en BSM
E-mailadres: secretaris@oshhoorn.nl
Motto: ‘Regeren is vooruitzien, organiseren is ver vooruitzien.’

Henk Kenter
Penningmeester, naast de verantwoordelijkheid voor de financiële huishouding van de OSH, ook penningmeester van BSM
E-mailadres: penningmeester@oshhoorn.nl
Motto:

Chris Holman
Lid, verantwoordelijk voor interne en externe communicatie
E-mailadres: chris@oshhoorn.nl
Motto: ‘Geef de slogan:’Hoorn koopstad van Westfriesland’ weer ècht inhoud.’

Annet Kwantes
Lid
E-mailadres: annet@oshhoorn.nl

Bianca Mens
Lid
E-mailadres: bianca@oshhoorn.nl
Motto: ‘Geniet van gastvrij Hoorn, ga vaker uit eten!’

Anouk van Berkum
Lid
E-mailadres: anouk@oshhoorn.nl

Jeroen Koolhof
Lid
E-mailadres: jeroen@oshhoorn.nl